Szukaj
Close this search box.

Zapewnij swoim klientom skuteczną ochronę przed słońcem – tego nie może zabraknąć w Twoim sklepie!

Pora letnia wszystkim właścicielom sklepów stwarza okazję do tego, aby umiejętnie rozbudować własną ofertę, a także zdobyć zainteresowanie nowych klientów. Oczywiście pod warunkiem, że w katalogu znajdą się rzeczywiście ciekawe i przydatne produkty. Kryteria te spełniają wszelkiego rodzaju akcesoria gwarantujące ochronę przed słońcem.

Jak wiadomo, latem pogoda może dawać się we znaki. Problemem stają się nie tylko wysokie temperatury, ale również promienie słoneczne, które mogą negatywnie wpływać na kondycję skóry, a czasem nawet na zdrowie. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób szuka sposobów na to, by się przed nimi zabezpieczyć. Jeżeli chcesz wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, przekonaj się, co warto umieścić w ofercie swojego sklepu.

Przydatne akcesoria na lato – skuteczna ochrona przed słońcem

 Podczas kompletowania katalogu dobrze jest pomyśleć o wyborze produktów, które łączą kwestie praktyczne z modą. Do tego opisu doskonale pasują wszelkiego rodzaju dodatki do stylizacji codziennych, biznesowych, czy przygotowywanych na specjalne okazje.

  • Od dłuższego czasu dobrą sprzedażą cieszą się okulary przeciwsłoneczne. Zwłaszcza te, które nie tylko są modne, ale też gwarantują odpowiednio dobrane filtry UV bądź polaryzację, która zabezpiecza oczy przed światłem odbitym. Jeśli zaś chodzi o wygląd, warto zadbać o to, aby w Twoim sklepie pojawiły się okulary przeciwsłoneczne zróżnicowane pod względem koloru soczewek i oprawek, a także ogólnego stylu. Mowa tu między innymi o modelach okrągłych, prostokątnych, czy też wyróżniających się nieregularnymi kształtami.
  • W przypadku akcesoriów chroniących przed przegrzaniem nie należy zapominać o nakryciach głowy. One również powinny pojawić się w Twoim sklepie. Spore zainteresowaniem gwarantują wszelkiego rodzaju czapki z daszkiem, kaszkiety i kapelusze – z rondem lub dodatkowymi elementami dekoracyjnymi.
  • Poza okularami i nakryciami głowy, zastanów się nad inwestycją w specjalne parasole przeciwsłoneczne bądź chusty wykonane z cienkich, przewiewnych materiałów. Wybór tego typu produktów jest naprawdę szeroki.

 

Kosmetyki zabezpieczające skórę przed słońcem – niezbędny towar dla drogerii i sklepów

 Jeżeli interesuje Cię letnia oferta, która pozwoli przyciągnąć uwagę sporej grupy klientów, zwróć uwagę na różnego rodzaju kosmetyki – a zwłaszcza te, których zadaniem jest skuteczna ochrona skóry.

Oczywiście na pierwszym miejscu trzeba wymienić kremy do opalania. W katalogu powinny znaleźć się mieszanki z różnymi filtrami. Zarówno tymi słabszymi, jak i mocniejszymi, które są zalecane w przypadku długiego przebywania na pełnym słońcu.

Na co jeszcze możesz się zdecydować? Klientów na pewno zainteresują kosmetyki nawilżające, które pozwolą uniknąć wysuszenia skóry, preparaty kojące na ewentualne poparzenia, a także kremy odświeżające, odbudowujące lub odżywiające skórę. Ofertę najlepiej jest budować na towarach od różnych producentów i dostawców. Wszystko to gwarantuje bowiem pełną różnorodność, która zachęci Twoich klientów do zakupu.

Gdzie warto kupować dobre produkty chroniące przed słońcem?

 Skoro wiesz już, co może i co powinno znaleźć się w katalogu Twojego sklepu, by zwiększyć sprzedaż, należy wskazać również, gdzie zaopatrywać się w tego typu towary. Od pewnego czasu rosnącą renomą cieszą się dostawcy z dalekiej Azji, a zwłaszcza Chin. Dlaczego?

Głównym powodem jest bardzo szeroka oferta, a także gwarancja świetnego stosunku ceny do jakości. Zarówno różnego rodzaju akcesoria, jak i kosmetyki przygotowywane są zgodnie z kluczowymi kryteriami, dlatego korzystanie z nich jest w pełni bezpieczne. Do tego dochodzą atrakcyjne koszty zakupu oraz możliwość doboru produktów z myślą o różnych klientach.

Wszystko to stwarza Ci okazję do tego, aby zadbać o katalogu swojego sklepu lub stanowiska handlowego. Niezależnie od tego, w jakich dokładnie odbiorców celujesz najbardziej.

źródło: GD Poland Centrum Chińskie

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Polecamy